Záhrada a voľný čas

4307 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie
BAUHAUS záruka
Doprava zadarmo
Bosch Elektrická kosačka na trávu ARM 32

Bosch Elektrická kosačka na trávu ARM 32

1200 W; 32 cm
89,90
Nie je k dispozícií
BAUHAUS záruka
Doprava zadarmo
Oregon Elektrická reťazová píla CS1500

Oregon Elektrická reťazová píla CS1500

2400 W; 45 cm
115 €
Nie je k dispozícií
Opekacia vidlica

Opekacia vidlica

100 cm
2,35
Nie je k dispozícií

Záhrady pri rodinných domoch už dávno neslúžia len na pestovanie domácej zeleniny, ovocia, byliniek a ďalších úžitkových či okrasných rastlín, ale stále častejšie aj na relaxáciu a posedenie s rodinou alebo priateľmi. Aby ste sa na záhrade cítili dobre od jari až do jesene, kúpte si praktické záhradné vybavenie. V odborom centre BAUHAUS nájdete napríklad záhradné stoly, kreslá, hojdačky, grily na drevené uhlie alebo plyn, ohnisko, pergoly a množstvo ďalších produktov na záhradu.

Záhradná technika pomôže s údržbou

Aby záhrada zostala krásna na pohľad, nezaobíde sa bez pravidelnej údržby. Žiadny majiteľ záhrady sa dnes nezaobíde bez kosačky na trávu. Na menšom pozemku si pohodlne vystačíte s elektrickou či AKU kosačkou. Väčšie pozemky si už zaslúžia výkonnú benzínovú kosačku. Pokiaľ nepatrí kosenie trávy medzi vaše obľúbené záhradné práce, kúpte si robotickú kosačku. Každému záhradkárovi sa niekoľkokrát do roka bude určite hodiť aj vertikutátor, krovinorez, drvič záhradného odpadu, vysávač lístia a fukár, reťazová píla alebo nožnice na živé ploty.

Kam uložiť záhradné vybavenie?

Na uloženie záhradného vybavenia a náradia je potrebné veľa miesta. Pokiaľ nemáte dostatok priestoru v dome, oplatí sa zvážiť výstavbu záhradného domčeka. V ponuke BAUHAUS nájdete domčeky z dreva, plastu i ocele. Vyberať môžete z rôznych veľkostí. Záhradné domčeky väčších rozmerov môžu slúžiť aj ako miesto na oddych alebo ako malá letná pracovňa. Kúpený záhradný domček si môžete zostaviť buď svojpomocne, alebo využiť remeselníkov nášho Montážneho servisu.

Kúpanie na vlastnej záhrade

Pri mnohých rodinných domoch je dnes bazén bežnou súčasťou záhrady. Pre zaobstaranie záhradného bazéna sa najčastejšie rozhodnú rodiny s deťmi. Pre najmenšie ratolesti sú ideálne malé bazéniky, ktoré stačí pred použitím nafúknuť a napustiť čistou vodou. Na časté kúpanie starších detí a dospelých sú vhodné nadzemné záhradné bazény s pieskovou filtráciou a solárnym ohrevom. Pokiaľ však dávate radšej prednosť relaxácii, kúpte si na záhradu či terasu nafukovaciu vírivku. K záhradným bazénom ponúkame aj všetko potrebné príslušenstvo ako napríklad sieťky na zber nečistôt z vodnej hladiny, bazénovú chémiu, rôzne kefy a bazénové vysávače vrátane tých robotických, schodíky do bazéna alebo solárne panely a tepelné čerpadlá na ohrev vody.