Kuchyňa

642 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Kuchyňa býva srdcom domácnosti. Pri jej zariaďovaní sa tak oplatí investovať čas do výberu všetkých jednotlivých súčastí. Či už hľadáte vhodnú kuchynskú linku, nábytok, pracovnú dosku, obloženie linky, drez alebo efektívne odvetranie, tu ste správne.

 

Naša ponuka zahŕňa širokú škálu produktov, spotrebičov aj príslušenstva na vybavenie kuchyne. Výber tak ľahko prispôsobíte ako svojim osobným preferenciám na štýl a funkčnosť, tak priestorovým možnostiam samotného interiéru.

 

BAUHAUS sortiment pre kuchyne zahŕňa celý rad produktov rôznych kategórií. Prezrite si našu ponuku a vyberte si produkt, ktorý hľadáte:

Spotrebiče do kuchyne – medzi základnými spotrebičmi nájdete varné dosky, jedno či dvojplatničkové elektrické variče alebo elektrické sporáky.

Kuchynský nábytok – nájdete tu moderné kuchyne, minikuchyne aj jednotlivé kuchynské skrinky s drezom vhodné na občasné používanie na chate či chalupe.

Príslušenstvo a doplnky do kuchyne – obohaťte svoju kuchyňu nevyhnutnosťami, ako sú chňapky, odkvapkávač na riad, dávkovač saponátu, riad a najrôznejšie boxy na jedlo.

Odsávače pár – digestory u nás nájdete v mnohých dizajnoch a variantoch. Nechýba tu moderný komínový digestor, ani praktický podskrinkový digestor vhodný aj do menších priestorov. Tukový filter chráni digestor pred zachytávaním mastnoty.

Drezy– vyberať možno z radu dizajnov a veľkostí nerezových aj kamenných drezov. K dostatiu sú taktiež sety, ktorých súčasťou je vstavaný drez a drezová batéria do kuchyne.

Drezové batérie – pri výbere sa zamerajte predovšetkým na druh batérie, tzn. stojančeková či nástenná a tiež na typ ovládania – páková alebo kohútiková. Ďalšie parametre ako rozmery či prevedenie sa odvíjajú od vašich referencií. K dispozícii sú drezové batérie s pochrómovaným lesklým povrchom aj matné varianty v niekoľkých farbách.

Odvetrávanie kuchyne – je vhodné predovšetkým pri vyššom vyťažení kuchyne. Nájdete tu ventilačné potrubie, vetracie mriežky aj najrôznejšie montážne prvky a spony. Sortiment je dostupný v rôznych variantoch a rozmeroch.

Obloženie za linku – vyberať je možné z dizajnových panelov s rôznymi dekormi kameňa. Nechýbajú ani obklady do kuchyne vo forme mozaiky v mnohých tvaroch, motívoch a farebných prevedeniach.

Pracovné dosky do kuchyne – zvoliť môžete dosky z rôznych druhov dreva, vrátane exotických drevín. K dostatiu je však aj kuchynská pracovná doska na mieru, ktorú vám podľa požiadaviek narežeme v našom odbornom centre BAUHAUS.