BAUHAUS záruka

Odchádzajú vám stroje? Neplačte. U nás na ne máte päťročnú záruku.

Otázky a odpovede

 • Čo je to BAUHAUS záruka?

  Spoločnosť BAUHAUS poskytuje v zmysle svojich platných a účinných záručných podmienok záruku 5 rokov na všetko motorové (aku, elektrické a spaľovacie) náradie a stroje. Záruku je možné uplatniť za predpokladu obvyklého používania tovaru v súlade s návodom na obsluhu.
 • BAUHAUS záruka sa vzťahuje na všetky motorové produkty?

  Áno, záruka sa vzťahuje na všetky produkty, ktoré majú motor. Nevzťahuje sa však na súčasti, ktoré podliehajú rýchlemu opotrebovaniu, ako napríklad akumulátory, svetelné zdroje alebo spotrebný materiál.

 • Ovplyvňuje nejakým spôsobom BAUHAUS záruka bežnú, zákonnú záruku?

  BAUHAUS záruka nijako neovplyvňuje zákazníkove práva z chybného plnenia (bežne nazývané zákonná záruka), tieto práva sú upravené tu: Reklamácie.
 • Keď si nie som istý, na čo sa BAUHAUS záruka vzťahuje, kde získam viac informácií?

  Na predajni sa môžete informovať u nášho odborného personálu. Pri nákupe online je tovar označený ikonou „BAUHAUS záruka“. Prípadne môžete kontaktovať našu zákaznícku podporu – telefonicky na čísle +421 222 211 311, alebo e-mailom na adrese podpora@bauhaus-sk.sk.

 • Stratil som záručný list. Ako mám postupovať pri uplatnení záruky?

  Na uplatnenie BAUHAUS záruky nie je nutné dokladať záručný list, stačí ak doložíte daňový doklad.
 • Je BAUHAUS záruka spoplatnená?

  Nie, BAUHAUS záruka je úplne zadarmo.
 • Kde môžem BAUHAUS záruku na výrobok uplatniť?

  V prípade uplatnenia záruky je potrebné vady, na ktoré sa vzťahuje záruka, oznámiť v odbornom centre BAUHAUS. Prípadne vám radi pomôžeme na zákazníckej linke (+421 222 211 311), alebo nám pošlite e-mail spopisom problému na adresu podpora@bauhaus-sk.sk.

{"vsf-contact-form":{"placeholder":"Kontaktujte n\u00e1s","form_image":"wysiwyg\/zakaznicke-centrum\/kontaktni_formular.jpg"}}
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás