Záhrada a architektúra

646 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Kategórie záhrada a architektúra obsahuje všetko od záhradných potrieb a pomôcok, cez najrôznejšie dekorácie, až k stavebným potrebám a záhradnej architektúre. Záhrada a voľný čas idú skrátka k sebe. Tu tak nájdete všetko, čo by ste pre svoje majstrovanie mohli potrebovať.

Čaká vás stavba terasy alebo chodníka? Hodiť sa teda bude skladobná či zámková dlažba. Vyberať môžete z niekoľkých druhov, tvarov aj farieb. Terasové dosky môžu byť vhodnou alternatívou, ak hľadáte prírodný materiál s príjemnejším došľapom. Voliť je možné z drevených aj WPC terasových dosiek.

S úpravou a spevnením trávnika potom pomôžu zatrávňovacie dlaždice. Na ozvláštnenie skaliek či najrôznejším stavebným úpravám terénu záhrady poslúžia aj svahové tvarovky či palisády. Vymedziť trávnik vám nakoniec pomôžu záhradné trávne obrubníky alebo ohradenie záhonov aj ďalších plôch. Nechýbajú ani potreby na budovanie záhradného jazierka a jeho následnú údržbu. Ponuka preto zahŕňa čerpadlá, filtračné sady, fontány aj osvetlenie. Niektoré z týchto prístrojov sú dokonca vybavené solárnym napájaním.

 

K dispozícii však sú aj všetky nevyhnutnosti na zber a údržbu záhrady. Pri zbere sa bude hodiť zberač a následne aj prepravka na ovocie. Ďalej najrôznejšie debny a košíky. Svoje využitie nájdu aj lisy na ovocie alebo barel na vodu. Architektúra záhrady je bezpochyby veľký projekt. V BAUHAUS sortimente si však skrátka vyberiete všetko potrebné. Nájdete tu sekcie ako:

Umelé trávniky

Záhradné stavebniny

Záhradné pomôcky

Záhradné jazierka

Záhradné fontány a rybníkové fontány

Záhradné osvetlenie

Stavba terasy

Záhradné opory

Záhradné dekorácie a príslušenstvo