Prístrešky pre autá

3 produkty

Podľa relevancie
Filter
  Prístrešok pre auto

  Prístrešok pre auto

  3 × 5,02 m; drevo, PVC
  345 €
  Nie je k dispozícii online
  Nie je k dispozícií

  V sortimente kategórie záhrada a voľný čas nájdete aj prístrešky pre autá, ktoré sú nevyhnutnosťou pre všetkých, ktorí chcú ochrániť svoje vozidlo pred nepriaznivým počasím. V BAUHAUS ponúkame širokú škálu prístreškov pre autá, ktoré poskytujú ochranu vašim vozidlám, ale zároveň neznížia estetickú hodnotu vášho domova a záhrady, v prípade, že nevlastníte garáž či máte viac áut.

  Ponúkame drevené prístrešky, ktoré sa prirodzene hodia do záhradného prostredia a prispievajú k príjemnému a prírodnému vzhľadu vašej záhrady. V našom sortimente však nájdete aj hliníkové prístrešky, ktoré naopak nevyžadujú náročnú údržbu, na rozdiel od dreva, ktoré sa odporúča z času na čas impregnovať či pretrieť lazúrou.

  K domu si môžete zvoliť prístrešok na auto, ktorý je navrhnutý tak, aby sa ľahko integroval do existujúcej architektúry a prispôsobil sa vzhľadu vášho domova. Tieto prístrešky sú dostupné v rôznych rozmeroch a dizajnoch, aby vyhovovali vášmu vkusu, a predovšetkým rozmerovým potrebám.
  Najväčšou prednosťou našich prístreškov je odolnosť a vhodné rozmery. Sú navrhnuté tak, aby vydržali náročné podmienky a zároveň sa do nich pohodlne parkovalo.

  Navštívte BAUHAUS a vyberte si prístrešok pre auto, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a potrebám. Naši odborníci vám radi pomôžu s výberom a poradia so správnou inštaláciou a údržbou. S našimi prístreškami pre autá môžete mať istotu, že vaše vozidlo bude v bezpečí a dobre chránené po celý rok.