Okná, dvere a schody

2053 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie
Okenná kľučka

Okenná kľučka

biela
3,45
Dostupné online
Nie je k dispozícií

Okná, dvere a obvykle aj schody predstavujú nezabudnuteľnú súčasť bývania a domu. Ste zástancom moderného dizajnu aj systémov? Alebo dávate radšej prednosť nadčasovej praktickosti? Či už je vaša predstava akákoľvek, v našom sortimente si vyberiete.

 

Ponuka predstavuje vchodové dvere plastové aj hliníkové, s presklením aj bez neho. Pokiaľ máte domáceho maznáčika, vchodové dvere do bytu či domu mu môžete upraviť pomocou priechodných dverok. Pred nepriazňou počasia vás ochránia vchodové striešky a pred pošmyknutím na namrznutých schodoch držadlo či zábradlie. Interiérové dvere vrátane zárubní u nás nájdete v mnohých dekoroch dreva aj farbách.

K dostatiu sú taktiež drevené aj plastové okná rôznych variantov a rozmerov. Nechýbajú samozrejme ani strešné okná do podkrovných priestorov. Od komárov, ôs a ďalších nevítaných hostí vás nielen v lete ochráni sieť proti hmyzu. Súčasťou ponuky je aj všetko príslušenstvo pre montáž a údržbu okien.

Ak staviate poschodový dom, bez schodov sa nezaobídete. Schodnicový nášľap ponúka možnosť obloženia nových betónových schodov alebo starého schodiska, ktorému vdýchnete novú tvár. Ponuka zahŕňa aj priame schody v niekoľkých dizajnoch. Stačí ukotviť na konkrétne miesto a môžete používať. Výsuvné podkrovné schody sú vhodným riešením vstupu na povalu aj v menších priestoroch, kde šetria miesto. Súčasťou sortimentu sú aj sady zábradlia v rôznych prevedeniach aj materiáloch.

 

O zabezpečenie auta sa nakoniec postarajú garážové brány. Zvoliť môžete výklopné či sekcionálne garážové brány s elektrickým pohonom a diaľkovým ovládaním. Pohon brány či otočné vstupné brány je možné zakúpiť aj samostatne. K dispozícii je aj ďalšie príslušenstvo pre automatizáciu ovládania. Pri stavbe či rekonštrukcii skrátka záleží na každom detaile. Výber okien, dverí ani schodov sa tak nevypláca podceniť. Sortiment BAUHAUS ponúka:

 

● Priechodové dvierka

Východové dvere a príslušenstvo

Interiérové dvere a zárubne

Siete proti hmyzu

Okná

Zábradlia a držadlá

Garážové brány a pohony

Schody

Vchodové striešky