Obklady a dlažby

957 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Obklady a dlažby zaistia ľahko čistiteľný a hladký povrch podlahy či stien v interiéri aj exteriéri. Nájdete tu obklady do kúpeľne či kuchyne, ako aj veľkoformátové obklady. Nechýbajú ani vonkajšie obklady alebo dlažba na terasu a balkón. Vonkajšia dlažba vyniká zvýšenou odolnosťou, mrazuvzdornosťou a obvykle aj vyššou hrúbkou materiálu.

 

Keramická dlažba je známa svojou odolnosťou, nenasiakavým povrchom a nízkou pórovitosťou. V ponuke je k dispozícii v mnohých podobách, a to vrátane imitácie dreva, kameňa alebo betónu. Naproti tomu, kamenné dlažby sú vďaka svojmu prírodnému pôvodu unikát kus od kusu.

 

Na vytvorenie originálnych kombinácií môžete využiť obkladové bordúry či mozaiky v rozmanitej škále rozmerov, farieb i motívov. Efektným obkladovým materiálom sú napríklad aj kamenné koberce. Ich kladenie je možné ako v interiéri, tak aj v exteriéri.

 

Okrem obkladov a dlažieb v sortimente nájdete potreby a príslušenstvo na kladenie. Predovšetkým vytlačovacia pištoľ, lepidlá na obklady, tmely, sanitárny silikón a mnoho ďalšieho. Prezrite si BAUHAUS ponuku obkladov, dlažieb i ďalšieho príslušenstva:

Dlažby a vonkajšie obklady

Obklady

Bordúry

Mozaiky

Kamenné koberce

Obkladové pásky a kamene

Príslušenstvo k obkladom