Rastliny a osivá

505 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Záhrada a voľný čas idú s pestovaním ruka v ruke. V kategórii rastliny a osiva tak nájdete všetko pre svoje záhradné a pestovateľské projekty. Nezabúdame však ani na interiér. Izbové rastliny mu vdýchnuť život a pomôžu s čistením vzduchu. Preskúmajte našu ponuku, stačí si len vybrať.

Pokiaľ vás aj vašu záhradu trápia nevzhľadné fľaky a slnkom spálená tráva, ponuka osív a trávnikov vám od problému pomôže. K dispozícii je trávna zmes ihrisková, golfová, univerzálna alebo aj pre regeneráciu poškodených trávnikov. S výživou a ochranou potom pomôže trávnikový substrát.

Na jar uvítate spektrum najrôznejších cibuľovín a semien na pestovanie. Na predpestovanie môžete využiť pestovateľské stoly, miniparenisko, sadbovač alebo sadbovacie tablety. K dispozícii sú aj ovocné, listnaté a ihličnaté dreviny, rovnako ako živé ploty či popínavé rastliny.

Nemáte k dispozícii záhradu, napriek tomu sa však zeleňou radi obklopujete? Zamierte medzi črepníkové a balkónové rastliny. Citrónovník či olivovník vdýchne aj malému priestoru závan letného stredomoria. Palmy vás okrem toho prenesú do exotiky a v letných mesiacoch poskytnú tieň. Exotickú atmosféru si môžete vytvoriť aj v interiéri s našou ponukou izbových rastlín. Na výber máte orchidey, kaktusy, bonsaje aj vždy zelené rastliny.

Preskúmajte BAUHAUS sortiment rastlín a osív. Vyberať môžete z celého spektra vonkajších i izbových rastlín, semien, drevín i potrieb na aranžovanie a zazimovanie zelene. V nasledujúcich sekciách si príde na svoje každý záhradník:

Ochrana rastlín pred zimou

Aranžovanie rastlín

Semená rastlín 

Trávniky a osivá

Cibuľoviny

Izbové rastliny

Záhradné rastliny

Ovocné dreviny

Črepníkové rastliny

Záhonové rastliny

Predpestovanie

Balkónové rastliny

● Tekvice