Všeobecné obchodné podmienky

Otázky a odpovede

 • Chcem reklamovať zakúpený tovar. Ako mám postupovať?

  Buď môžete tovar zaniesť na predajňu na reklamační oddelenie alebo (ak ide o väčší a ťažko prepravovateľný tovar) môžete chybu nafotiť, opísať a spoločne s fotografiou účtenky zaslať na e-mail podpora@bauhaus-sk.sk. Zákonná lehota na vybavenie reklamácie je 30 dní, ktoré sa počítajú od prvého dňa po spísaní reklamačného protokolu.
  Výsledok reklamácie vám zašleme textovou správou na vaše telefónne číslo, prípadne rovno zavoláme. Ak si budete priať dostať výsledok e-mailom, dohodnite sa na tom pri spisovaní reklamácie. Všetky podrobnosti týkajúce sa reklamácií nájdete v sekcii Reklamácie.
 • Zakúpený tovar je príliš veľký, aby som ho mohol jednoducho priviezť. Existuje aj iná možnosť podania reklamácie?

  Pokiaľ sa jedná o väčší tovar, môžete vadu nafotiť, popísať a spoločne s fotkou účtenky zaslať na email podpora@bauhaus-sk.sk. Pracovníci zákazníckeho centra odovzdajú vašu požiadavku na reklamačné oddelenie, ktoré vás bude kontaktovať. Spoločne sa potom dohodnete na ďalšom postupe.
 • Rozhodol som sa vrátiť zakúpený tovar. Aké musím splniť podmienky?

  Tovar zakúpený v odbornom centre BAUHAUS môžete vrátiť do 4 kalendárnych týždňov (28 dní). Tovar musí byť v originálnom obale, nepoužívaný a musíte mať originál účtenky. Pokiaľ od nákupu uplynulo viac ako 28 dní, prípadne nemáte originál účtenky, vrátenie tovaru bohužiaľ nie je možné.
 • Tovar som už rozbalil/použil, môžem ho ešte vrátiť?

  V takom prípade všetko záleží na posúdení pracovníkov na predajni. Privezte tovar späť, my ho prezrieme a rovno vám oznámime naše rozhodnutie.
 • Môžem vrátiť tovar upravovaný mne na mieru?

  Bohužiaľ nie. Tovar upravovaný na mieru, ako napríklad narezané dosky, káble atď., nie je možné vrátiť. Tiež nemôžete vrátiť tovar, ktorý sme objednávali špeciálne pre vás a štandardne ho nepredávame.

Na stiahnutie

VOP pre kamenný predaj

VOP pre E-shop

{"vsf-contact-form":{"placeholder":"Kontaktujte n\u00e1s","form_image":"wysiwyg\/zakaznicke-centrum\/kontaktni_formular.jpg"}}
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás