Záhradný nábytok

235 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie
Pivná súprava

Pivná súprava

3 ks; rozmery stola: 220 × 50 × 75
119,99
Nie je k dispozícii online
Nie je k dispozícií
Z aktuálneho letáku
Doprava zadarmo
Sunfun Odkladací stolík Tatjana

Sunfun Odkladací stolík Tatjana

71 × 35 × 39 cm; hliník, drevo z akácie
89 €
Dostupné online
Nie je k dispozícií
Záhradný box úložný Kai

Záhradný box úložný Kai

plast; antracit; 120 × 52 × 54 cm
34 €
Nie je k dispozícii online
Nie je k dispozícií
Sunfun Sarah Odkladací stolík

Sunfun Sarah Odkladací stolík

ø 60 × 41,5 cm; oceľ
55 €
Nie je k dispozícii online
Nie je k dispozícií

Žiadna záhrada, terasa či balkón sa nezaobídu bez nábytku ako sú stoličky, kreslá, lavice, stoly, ležadlá alebo úložné boxy na podsedáky a podušky. V odbornom centre BAUHAUS môžete vyberať zo širokej ponuky záhradného nábytku. Okrem pohodlného nábytku u nás zaobstaráte aj slnečníky, rolety, markízy, grily a množstvo ďalších praktických produktov pre vašu záhradu.

Nábytok na balkón a lodžiu

Príjemné miesto na relaxáciu si môžete vytvoriť aj na malom balkóne alebo lodžii. Na pohodové posedenie napríklad pri rannej káve alebo čaji vám bude stačiť malý balkónový stolík a dve sklopné stoličky. Pokiaľ máte k dispozícii iba veľmi malý priestor, oceníte praktický závesný balkónový stolík. Jednoducho ho zaháknete na zábradlie a môžete podávať na stôl.

Prezrite si balkónový nábytok BAUHAUS

Nábytok za terasu

Terasa má obvykle oveľa väčšie rozmery ako balkón a vystupuje len mierne nad úroveň okolitého terénu. Niekedy však môže byť napríklad aj na streche domu. Na priestrannejšiu terasu pohodlne umiestnite napríklad rozmernejšie záhradné lavice, záhradné kreslá a stoličky, záhradné stoly alebo záhradné lezadlá. Ak chcete mať na terase maximálne pohodlie, kúpte si záhradný lounge. Na uskladnenie podsedákov a ďalšieho príslušenstva k záhradnému nábytku môžete využiť praktické úložné boxy.

Vybrané príslušenstvo k záhradnému nábytku:

  • Ochranné obaly na sedacie súpravy, stoličky a stoly
  • Podsedáky
  • Čalúnenie s vysokou opierkou
  • Čalúnenie na lavice
  • Vodná hmla

Nábytok na záhradu

Záhrada ponúka množstvo priestoru pre záhradný nábytok a obmedzovať sa nemusíte len na záhradný stôl, pár stoličiek a ležadlo. Na príjemné posedenie v tieni jablone vám poskytne napríklad záhradné lavica. Na relaxáciu môžete využiť aj obľúbené hojdačky. Pokiaľ radi hostíte rodinu a priateľov, bude pre vás ideálna záhradná kuchyňa.