Ploty a zásteny

266 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Ploty a zásteny zaistia nielen ochranu vášho pozemku, ale aj súkromia. Či už teda hľadáte materiál na oplotenie vašej rozľahlej záhrady či menšieho dvoru a terasy, tu nájdete všetko potrebné.

 

Sortiment zahŕňa plastové a kovové ploty alebo rustikálnejšie drevené ploty z odolných druhov drevín. Samozrejmosťou je potom oceľové plotové pletivo so štvorcovými alebo šesťhrannými okami v niekoľkých variantoch rozmerov. K dispozícii sú aj jednotlivé plotové dielce a bránky, vďaka čomu si plot zostavíte na mieru vašim požiadavkám a potrebám. Plotový dielec sa ľahko montuje a podľa prevedenia často poskytuje robustné oplotenie. Plotové tvarovky potom zaistia pevnosť plotu vďaka stabilnému ukotveniu v zemi. Zároveň sú estetickou alternatívou bežných plotových stĺpikov aj samotných plotov.

 

Okrem materiálu na stavbu plotov nájdete v našom sortimente tiež všetko príslušenstvo a potreby na ich montáž, údržbu i prípadné opravy. Vybrať sa dá z radu plotových stĺpikov, objímok, svoriek, spojovacieho materiálu či plotových napínačov.

 

Zástena na plot potom poskytne súkromie na terase či pergole. Dobre poslúži aj na vytvorenie závetria a tieňa. Voliť je možné z niekoľkých variantov a prevedení. Sortiment ponúka drevené plotové zásteny, rovnako tak tieniacu rohož z bambusu či tŕstia. Nechýba ani tieniaca tkanina na plot v rôznych rozmeroch. Sieť na plot vyniká svojou odolnosťou voči poveternostným vplyvom aj UV žiareniu.

 

Objavte BAUHAUS ponuku plotov, zásten a plotových clôn v rozmanitej škále veľkostí a typov. Vyberať je možné z odlišných materiálových prevedení v klasických aj esteticky zaujímavých dizajnoch. Na svoje si tak príde zástanca moderny, elegancie i nadčasovej praktickosti. K dispozícii sú:

 

Plotové stĺpiky

Plotové zásteny

Záhradné ploty

Záhradné a plotové bránky

Príslušenstvo k plotom

● Balkónové zásteny

Zvárané ploty

Zvárané 3D panely