Železiarstvo

2066 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Kategórie železiarstva zahŕňa celé spektrum príslušenstva a potrieb, bez ktorých sa nezaobíde domáci majster, ani profesionál. Nech už pre svoj projekt hľadáte čokoľvek, tu ste na správnom mieste.

V našej ponuke spojovacích materiálov nájdete vruty a matice najrôznejších typov a rozmerov. Samozrejmosťou sú aj skrutky do dreva i ďalších materiálov, podložky a tesnenia, klince, hmoždinky alebo krytky a upchávky. Pre trvalé a pevné ukotvenie ťažších bremien je optimálnou voľbou chemická kotva.

Počas stavebných projektov oceníte montážne hliníkové lešenie s plošinou, ktorá poskytne stabilitu pri práci. Výškové práce vám pomôžu uľahčiť schodíky či teleskopické hliníkové rebríky.

S ochranou domácnosti pred nehodami pomôžu detektory dymu či plynu. Ponuka zahŕňa aj smart požiarne hlásiče s pripojením k Wi-Fi a mobilnú aplikáciu.

BAUHAUS sortiment železiarstva poskytuje širokú škálu spojovacích materiálov, príslušenstva, nástrojov aj náradia. Nájdete tu všetko pre údržbu domácnosti aj pre jej bezpečnosť či prácu na rozmanitých projektoch, stavbách a oveľa viac. Preskúmajte našu ponuku zahŕňajúcu:

Spojovací materiál a príslušenstvo

Stavebné a kotvové kovanie

Laná, reťaze, drôty a príslušenstvo

Plechy a profily

Zabezpečenie a ochrana majetku

Detská bezpečnosť

Požiarna ochrana

Poštové schránky a domové čísla

Rebríky

Lešenie

Bezpečnostné a výstražné prvky

● Parkovacie zábrany 

Kolieska a príslušenstvo