Záhradné úložné boxy

5 produktov

Podľa relevancie
Filter

  Boxy na podušky a vankúše sú potrebné na každej terase či balkóne. Hlavnou úlohou záhradných boxov je ukrytie rôzneho vybavenia pred dažďom a pred priamymi slnečnými lúčmi. V e-shope a odbornom centre BAUHAUS zaobstaráte kvalitné boxy na podušky za trvale výhodné ceny.

  Ako vybrať správny box?

  Pri výbere vhodného boxu na podušky zvážte, čo všetko potrebujete uschovať. Okrem vankúšov, podušiek a diek na záhradné stoličky a lavice do nej môžete schovať napríklad záhradnú kosačku, záhradné náčinie, fúrik alebo bicykel.

  Záhradné boxy sa líšia predovšetkým svojimi rozmermi, konštrukciou a použitými materiálmi. Drahšie modely ponúkajú viac možností otvárania (napr. horné, bočné). Boxy môžu mať aj zámok, ktorý chráni uskladnené veci predovšetkým pred malými deťmi.

  Materiály boxov

  V dnešnej dobe sa stretnete s boxmi z kovu, dreva a plastu. Najodolnejšie sú kovové boxy. Napríklad hliníkový box s práškovým lakovaním ponúka výbornú ochranu proti poveternostným vplyvom. Kovové boxy sú oproti plastovým oveľa pevnejšie. Nepoškodí ich teda ani hrubšie zaobchádzanie.

  Na terasách sa dobre vynímajú predovšetkým drevené boxy. Najmä box z tvrdého a kvalitného dreva si pri správnej starostlivosti poradí aj s horším počasím. Cenovo najdostupnejšie sú plastové záhradné boxy. Moderné plasty odolajú nepriaznivým poveternostným podmienkam aj UV žiareniu. V mraze sú však plasty všeobecne krehkejšie. Výhodou záhradných boxov z plastu je taktiež nízka hmotnosť. V prípade potreby box ľahko presuniete napríklad z terasy do garáže.