Lounge nábytok

18 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie
Z aktuálneho letáku
Doprava zadarmo
Sunfun Odkladací stolík Tatjana

Sunfun Odkladací stolík Tatjana

71 × 35 × 39 cm; hliník, drevo z akácie
89 €
Dostupné online
Nie je k dispozícií
Z aktuálneho letáku
Sunfun Maja Set lounge nábytku

Sunfun Maja Set lounge nábytku

5 ks; hliník, polyester; antracit
949 €
Dostupné online
Nie je k dispozícií

Ani na terase či balkóne sa nemusíte vzdávať domáceho pohodlia. Ak si zaobstaráte modernú lounge súpravu obsahujúcu niekoľko kresiel, pohovku a stolík, budete sa aj na záhrade cítiť ako v obývacej izbe. V e-shope a odbornom centre BAUHAUS nájdete širokú ponuku lounge nábytku na záhradu značiek Sensum a Sunfun.

Obľúbený lounge nábytok v škandinávskom štýle

Lounge súpravy nábytku ocenia predovšetkým majitelia rodinných domov s priestrannou terasou. Kompletná lounge súprava obvykle obsahuje aspoň dve pohodlné kreslá, pohovku a stôl. V súčasnej dobe sú veľmi obľúbené súpravy záhradného nábytku v škandinávskom dizajne. Príkladom je súprava lounge nábytku Skepparholmen značky Sensum. Ak potrebujete viac záhradného nábytku, môžete si samostatne dokúpiť ďalšie samostatné lounge kreslá, pohovku, odkladací stolík alebo pohodlnú záhradnú posteľ.

Kvalitné materiály

Záhradný lounge nábytok musí byť vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré obstoja v náročných vonkajších podmienkach. Medzi najčastejšie používané materiály patrí napríklad oceľ, hliník, drevo, polyester, polyratan, sklo a textil.

Veľmi odolný je napríklad nábytok s rámovou konštrukciou z galvanizovanej, práškovanej ocele. Pri výbere lounge nábytku venujte pozornosť aj sedacím a chrbtovým vankúšikom. Tie musia byť nielen pohodlné, ale musia predovšetkým odolať dažďu a slnečným lúčom. Praktické sú ľahko čistiteľné látky.