Rolety

96 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

 

Rolety BAUHAUS, konkrétne naša ponuka bambusových roliet do okien, vnesú do vášho domova jedinečný štýl a prírodnú krásu. Bambusové rolety sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú ekologické a estetické riešenie na zatienenie okien.

Bambusové rolety sú elegantným a prírodným prvkom do interiéru. Sú vyrobené z prútikov bambusu, ktoré sú medzi sebou pevne spojené, prinášajú tak jedinečný vzhľad. Tieto rolety môžu byť použité jednak ako hlavný prvok na zatienenie okien alebo ako dekorácia miestnosti. Bambusové rolety sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách, takže si môžete vybrať tie najvhodnejšie pre svoj domov. Okrem dekoratívnej funkcie ponúkajú aj praktické vlastnosti, ako je ľahká údržba, možnosť regulácie svetla a ochrana pred slnečným žiarením. Bambusové rolety sú teda výbornou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú štýlové a funkčné dekorácie do interiéru.

V našej ponuke nájdete zatemňovacie bambusové rolety, ktoré vám poskytnú potrebné súkromie a účinne zamedzia prieniku slnečného svetla do miestnosti. Pokiaľ do interiéru hľadáte teplý a príjemný odtieň, siahnite napríklad po zatemňovacích bambusových roletách v hnedej farbe.

Bambusové rolety do okien do vášho domova jednak vnášajú exotický nádych, ale tiež sú vyrobené z udržateľných a obnoviteľných materiálov. Navštívte BAUHAUS a preskúmajte našu širokú škálu bambusových roliet do okien.