Záhradné kuchyne

23 produktov

Podľa relevancie
Filter
  Doprava zadarmo
  Kingstone Kuchynský modul Quad Small

  Kingstone Kuchynský modul Quad Small

  55 × 91 × 37 cm; oceľ
  199 €
  Dostupné online
  Nie je k dispozícií
  Kingstone Kuchynský modul Quad Side

  Kingstone Kuchynský modul Quad Side

  37 × 91 × 57 cm; oceľ
  299 €
  Nie je k dispozícii online
  Nie je k dispozícií

  Záhradné kuchyne sú v móde. Varenie a grilovanie na čerstvom vzduchu je veľmi príjemné. Výhodou záhradnej kuchyne je, že nemusíte odbiehať kvôli vareniu do domu a môžete aj pri príprave jedla zostať v kontakte s rodinou či priateľmi. V e-shope a odbornom centre BAUHAUS zaobstaráte všetko pre zostavenie záhradnej kuchyne. Vyberať môžete zo širokej ponuky grilov, kuchynských skriniek aj záhradného nábytku.

  Plánovanie záhradnej kuchyne

  Vonkajšia kuchyňa môže byť buď zabudovaná, alebo mobilná. Zabudovaná kuchyňa má svoje pevné miesto, čo znamená, že gril, skrinky a ďalšie vybavenie pred zimou nikam neschovávate. Táto kuchyňa má obvykle zastrešenie a môžete ju využívať aj za nepriaznivého počasia.

  Mobilné kuchyne poskytujú predovšetkým flexibilitu a hodia sa na menšie pozemky. Gril, kuchynské skrinky a ďalšie vybavenie kuchyne môžete podľa potreby premiestňovať. Aj mobilnú kuchyňu je vhodné umiestniť na kryté miesto.

  Na grilovanie a varenie na záhrade vyberte miesto v závetrí. Napríklad pri grilovaní na drevenom uhlí nebude dym obťažovať susedov a pozvaných hostí. Do priestoru kuchyne musíte zaviesť minimálne elektrinu. Kuchynské spotrebiče sa totiž bez zdroja energie nezaobídu. Pokiaľ uvažujete aj o inštalácii drezu, budete potrebovať prívod vody a pripojenie odpadu.

  Modulárna záhradná kuchyňa

  Záhradnú kuchyňu si ľahko zostavíte z jednotlivých modulov svojpomocne. Stačí vybrať a správne skombinovať gril a rôzne kuchynské skrinky. Medzi najčastejšie používané materiály patrí drevo a kov. Stredobodom každej záhradnej kuchyne je gril. Plynový či elektrický gril zvoľte v prípade, že sa nechcete zdržiavať rozohrievaním grilu na drevené uhlie.

  Ku grilu je možné pridávať aj ďalšie moduly. Pripojiť môžete napríklad bočný plynový varič, ďalšie bočné skrinky na ukladanie riadu a kuchynského vybavenia. Praktické sú taktiež servírovacie vozíky, vďaka ktorým získate ďalšiu pracovnú plochu.