Plastové okná

78 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Plastové okná ponúkajú množstvo výhod. Predovšetkým vynikajú svojou dlhou životnosťou. V porovnaní s drevenými oknami navyše dobre odolávajú vlhkosti a plesniam. Rovnako samozrejme nevyžadujú žiadnu povrchovú úpravu. Sú tak častou voľbou nielen pri zariaďovaní novostavby, ale aj počas rekonštrukcií. Prezrite si BAUHAUS ponuku plastových okien a vyberte si tie svoje.

     

    Sortiment zahŕňa niekoľko typov a prevedení plastových okien. Nájdete tu predovšetkým jednokrídlové plastové okná s pravým alebo ľavým otváraním. Podľa varianty zasklenia je potom možné vyberať z dvojskla a trojskla. Druhý typ vyniká lepšími tepelne izolačnými vlastnosťami. Plastové okno je špeciálne svojim rámom, ktorý je zložený z niekoľkých komôr a obvykle tiež vystužený oceľovým profilom. V našom sortimente ponúkame okná so 4 alebo 6 komorami. Tento parameter má taktiež vplyv na izolačné vlastnosti okien a ich odolnosť.

     

    Ak ste už zvážili predchádzajúce spomínané atribúty plastových okien, budú vás zaujímať ich rozmery. V BAUHAUS nájdete plastové okná v celom spektre veľkostí. Výška sa obvykle pohybuje od 60 do 140 centimetrov, pričom šírka potom od 60 do 120 cm. Nechýba ani možnosť voľby podľa farby či dekoru dreva.