Balkónové dvere

0 produktov

Tieto produkty sme nenašli...

Prosíme zmeňte svoje vyhľadávacie kritériá a skúste to znova. Pokiaľ stále nenachádzate, kontaktujte nás.

Balkónové dvere u nás nájdete v niekoľkých variantoch. Rovnako ako okná, aj dvere na balkón dotvárajú celkový vzhľad interiéru. Zároveň do miestnosti vypúšťajú viac svetla. Preskúmajte BAUHAUS sortiment balkónových dverí a vyberte si tie svoje.

 

Podobne ako pri výbere plastových okien, aj v tomto prípade je vhodné brať do úvahy niekoľko kľúčových parametrov. Ide predovšetkým o typ zasklenia, počet komôr a tepelnú izoláciu. Zabudnúť nesmieme ani na rozmery, dekor dreva či orientáciu a spôsob otvárania balkónových dverí.

 

V našom sortimente nájdete balkónové dvere so zasklením typu dvojsklo. To zaisťuje optimálnu zvukovú aj tepelnú izoláciu. Oboje je možné navýšiť montážou okenného tesnenia. K dispozícii sú balkónové dvere s päťkomorovým rámom vystuženým oceľovými profilmi. Vďaka tomu je rám pevný, nekrúti sa a taktiež podporuje izolačné schopnosti dverí. Plastové balkónové dvere môžete vyberať z niekoľkých variantov rozmerov podľa ich šírky. Samozrejmosťou je možnosť voľby ľavého alebo pravého otvárania. Po zvážení týchto kľúčových atribútov balkónových dverí už zostáva len jediné – voľba farby či dekoru dreva.