Okná

373 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie
Okenná kľučka

Okenná kľučka

biela
3,45
Nie je k dispozícií

Okná sú, rovnako ako napríklad dvere, nenahraditeľná súčasť domu. Zaisťujú presvetlenie interiéru a zároveň poskytujú jeho optimálnu tepelnú izoláciu. Vyberať je možné z mnohých druhov okien s rôznymi vlastnosťami a vychytávkami. Či už teda hľadáte okná malé, veľké, drevené, plastové, jednokrídlové, dvojkrídlové alebo pokojne pivničné či strešné, v BAUHAUS si vyberiete.

Pri výbere sú zásadnými parametrami rozmery, tepelná izolácia, zasklenie, počet komôr a nakoniec aj materiál okien. Zvoliť tak môžete drevené či plastové okná, pričom oba materiály majú množstvo výhod. Drevené okná je vhodné opatriť povrchovou úpravou proti prenikaniu vlhkosti a vzniku plesní. Zaistíte tým tak dlhšiu životnosť. Vyberať je možné z dvoch variantov zasklenia – bežné sklo a dvojsklo. Plastové okno je vďaka svojmu materiálu odolné samo o sebe, avšak je potrebná pravidelná výmena tesnenia. Jedine tak docielite optimálnu tepelnú izoláciu. Aj tu sa ponúkajú dve varianty zasklenia, v tomto prípade sa jedná o dvojsklo a trojsklo. Trojité zasklenie vyniká veľmi dobrými izolačnými vlastnosťami.

Samozrejme nechýbajú ani strešné okná v niekoľkých prevedeniach. Vyberať je možné z radu rozmerov a tiež 2 materiálov – k dispozícii sú drevené aj plastové strešné okná. V ponuke sú aj strešné výlezy a svetlíky. Ďalej tu môžete nájsť sortiment na kompletnú montáž a začistenie, ako napríklad montážny golier alebo lemovanie strešného okna. Ponuka zahŕňa aj rolety na strešné okná v rade farieb a veľkostí.

Okrem samotných okien tu nájdete všetko príslušenstvo na montáž, údržbu i samotné využívanie. K dostatiu sú okenné kľučky a zámky, montážne vankúšiky či tesniaca páska a profily. Nechýbajú ani nadväzujúce kategórie s možnosťami tienenia – tu nájdete rolety na okná, garniže, záclony, závesy a ďalšie doplnky.

BAUHAUS sortiment zahŕňa celé spektrum typov okien v rôznych rozmeroch aj prevedeniach. Nájdete tu aj dôležité príslušenstvo pre inštaláciu a údržbu. Prezrite si tiež nasledujúce podkategórie:

 

Plastové okná

Drevené okná

Balkónové dvere

Príslušenstvo pre montáž okien

Parapety

Pivničné okná

Strešné okná