Strešné okná

42 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Strešné okná zaisťujú presvetlenie aj odvetranie podkrovných interiérov či povaly. Ponuka je široká, a vy tak môžete výber prispôsobiť nielen interiéru, ale aj vašim požiadavkám. Prestavujete povalu na obytné miestnosti alebo len potrebujete podkrovné priestory presvetliť? Vyberte si strešné okná či svetlíky z nášho sortimentu.

 

Strešné okno môžete voliť podľa materiálu - ponúkame plastové aj drevené. Rovnako je možné vyberať na základe druhu zasklenia, a to z dvojskla a trojskla. Rovnako ako pri bežných plastových či drevených oknách, aj pri strešných platí, že čím lepšie je zasklenie, tým lepšie okno izoluje teplo. Trojsklo preto býva stávkou na istotu.

 

Plastové strešné okno máme k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach. Jeho viackomorový rám mu prepožičiava dlhoročnú odolnosť. Drevené strešné okná sú vyrobené z glejeného borovicového masívu, a vyznačujú sa tak dlhou životnosťou. Tú navyše podporuje aj povrchová úprava lakovaním. Všetky strešné okná sú k dostatiu v niekoľkých rozmeroch.

 

V BAUHAUS sortimente nájdete okrem samotných strešných okien aj príslušenstvo pre montáž aj následné začistenie. Nechýbajú ani možnosti tienenia v interiéri ako vonkajšie aj vnútorné rolety či siete pre hmyzu a ďalšie. Prezrite si našu ponuku:

Okná a svetlíky

Lemovania

Tienenie strešných okien