Okenné kovania

22 produktov

Podľa relevancie
Filter
  Okenná kľučka

  Okenná kľučka

  biela
  3,45
  Nie je k dispozícií

  Okenné kovanie je nevyhnutnosťou, na ktorej skrátka záleží. V našej ponuke nájdete okenné kľučky v mnohých variantoch a dizajnoch. Aký zvolíte sa pritom môže odvíjať jednak od vašich preferencií na tvar a ergonómiu, ale aj od daného typu okna.

  Ponúkame niekoľko prevedení okenných kľučiek. Vyberať tak môžete z rôznych farieb i dekorov dreva, vďaka čomu je možné kľučku presne spárovať s prevedením okenného rámu. Čo sa týka materiálu, k dostatiu sú plastové aj hliníkové okenné kľučky. Nechýbajú ani tzv. okenné olivá, taktiež v niekoľkých variantoch. Bezpečnostná okenná kľučka so zámkom je vhodná predovšetkým na vyšších poschodiach a v miestnostiach, kde sa vyskytujú deti. Kľučku stačí zamknúť kľúčikom a okno už nie je možné otvoriť. Nájdete tu aj držadlo na balkónové dvere v rade farieb a tvarových prevedeniach.

  Okrem okenných kľučiek ponúkame aj ďalšie potrebné príslušenstvo na montáž okien. Tu nájdete všetko od tesnenia a montážnych vankúšikov až po okenné zámky. Či už teda hľadáte čokoľvek, v BAUHAUS ste správne. Stačí si iba vybrať.