Parapety

156 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Parapety sú nenahraditeľnou súčasťou okien. Zastávajú ako praktickú, tak estetickú funkciu. Navyše obvykle poskytujú optimálne svetelné podmienky na umiestnenie rastlín. Ich výber tak nie je dobré ponechať na náhodu. Preskúmajte BAUHAUS sortiment parapetov a vyberte si taký, ktorý vášmu interiéru pristane.

V našej ponuke nájdete okenné parapety v niekoľkých typoch. Líšia sa jednak materiálom tak aj tvarom. Zásadné je však to, či hľadáte parapety vnútorné alebo vonkajšie. Na základe toho potom zvoľte materiál. Vonkajšie parapety bývajú najčastejšie z oceľového plechu s pozinkovou povrchovou úpravou a lakovaním.

Do interiéru je možné zvoliť plastový parapet vynikajúci svojou odolnosťou voči mechanickým poškodeniam a vlhkosti. Materiál sa rovnako ľahko udržuje a ani pri vystavení silnému UV žiareniu nemení farbu. Drevotrieskové parapety sú k dostatiu v niekoľkých dekóroch svetlého aj tmavého dreva.

Na vnútorné aj vonkajšie využitie sú vhodné aj kamenné parapety z granitu. Materiál disponuje vysokou odolnosťou a životnosťou. Znesie vysokú záťaž aj náročné podmienky. V ponuke parapetov nájdete aj množstvo príslušenstva. Nechýbajú napríklad krytky na parapet či montážne skrutky.

Sortiment zahŕňa celý rad prevedení a dizajnov parapetov. Vyberať môžete z mnohých farebných aj rozmerových variantov. V prípade potreby je však možné zvoliť parapet na mieru, ktorý vám radi pripravíme a narežeme v jednom z našich odborných centier BAUHAUS. Objavte celú našu ponuku:

Vnútorné parapety

Vonkajšie parapety

Príslušenstvo k parapetom