Plynové grily

16 produktov

Podľa relevancie
Filter
  Doprava zadarmo
  Grillstar Stolný gril Atlanta II 200 T

  Grillstar Stolný gril Atlanta II 200 T

  grilovacia plocha: 40 × 33 cm
  199 €
  Dostupné online
  Nie je k dispozícií

  Plynové grily patria medzi najobľúbenejšie. Vyhľadávané sú najmä preto, že na nich môžete začať grilovať bez veľkých príprav. Ak máte dostatočnú zásobu plynu v propán-butánovej fľaši, stačí otočiť gombíkom na grile a grilujete. V e-shope a odbornom centre BAUHAUS ponúkame plynové grily značiek Weber, Kingstone a Grillstar.

  TIP: V odbornom centre BAUHAUS ľahko vymeníte prázdne propán-butánové fľaše za plné.

  Výhody plynového grilu

  Pri plynových griloch máte plnú kontrolu nad teplotou. Plynulá regulácia vám po celú dobu grilovania umožní udržiavať ideálnu teplotu pre daný typ pripravovaného jedla. Grily na plyn sa tiež oproti grilom na drevené uhlie oveľa ľahšie čistia.

  Najväčšie modely plynových grilov majú spravidla viac hlavných horákov. Po stranách grilu môžu byť ďalšie menšie horáky určené na ohrev jedla a praktické odkladacie plochy. Moderné plynové grily majú piezo zapaľovanie, ktoré garantuje ľahké a bezpečné podpaľovanie horákov stlačením jediného tlačidla. Samozrejmosťou je aj kvalitný poklop so zabudovaným teplomerom. Plynové grily môžu byť dodávané aj s celým radom užitočného príslušenstva. Môže ísť napríklad o rôzne grilovacie rošty alebo kamene na pizzu.

  Plynové grily majú väčšie rozmery

  Plynové grily potrebujú viac priestoru. Najväčšie grily môžu mať šírku až 1,5 metra, hĺbka je potom obvykle do 60 centimetrov. Pre ľahšiu manipuláciu nájdete pri plynových griloch kolieska. Posúvanie grilu napríklad pri upratovaní je teda veľmi rýchle a jednoduché.

  Rozmerné plynové grily pravdepodobne nebudete po každom použití schovávať napríklad do technickej miestnosti alebo záhradného domčeka. Aby vám gril vydržal čo najdlhšie, kúpte si spolu s grilom aj praktický ochranný obal. Ten ochráni gril pred dažďom aj nečistotami.