Vnútorné parapety

57 produktov

Podľa relevancie
Filter

  Vnútorné parapety slúžia ako funkčný aj estetický prvok. Zároveň poskytujú odkladaciu plochu s ideálnymi podmienkami, napríklad na kvety. Nájdite vašim oknám parapety, ktoré im pristanú a dotvárať tak celkový interiér. V BAUHAUS si určite vyberiete.

   

  Okenné parapety u nás nájdete v celom rade prevedení a dizajnov. Vyberať je možné z radu farieb a dekorov dreva aj imitácie betónu. V ponuke nájdete prevažne plastové parapety s dlhou životnosťou. Tento materiál je odolný voči vlhkosti a pri vystavení UV slnečnému žiareniu si zachováva farbu bez zmien. Plastový parapet má pevnú komorovú konštrukciu, ktorá mu dodáva pevnosť a tvarovú stálosť. Ani pri vystavení teplu, napríklad z radiátora pod oknom, sa parapet nekrúti.

   

  Nechýbajú tu ani skutočné kamenné parapety. Granit im dodáva pevnosť, odolnosť voči mechanickému poškodeniu a prirodzene dlhú životnosť. Navyše tento materiál pôsobí vysoko estetickým dojmom. Pokiaľ nie ste zástancom plastu ani kameňa, bude pre vás optimálnou voľbou drevotrieskový parapet. Materiál je príjemný na dotyk a pôsobí útulne.

   

  V prípade, že majú vaše okná atypický rozmer, radi vám parapet na mieru pripravíme. Stačí si vybrať jeden z variantov a v našom odbornom centre BAUHAUS vám ho narežeme a pripravíme na vyzdvihnutie.