Terasové dlaždice

11 produktov

Podľa relevancie
Filter

  Za pekného počasia je terasa alebo balkón obľúbeným miestom na posedenie s rodinou, priateľmi alebo odpočinku. Aby bol pobyt na terase a balkóne čo najpríjemnejší, položte si na podlahu vhodnú krytinu. S výberom správnej podlahovej krytiny na balkón a terasu vám radi pomôžeme v našom odbornom centre BAUHAUS.

  WPC dlaždice na terasu a balkón

  Podlahová krytina v exteriéri musí byť dostatočne odolná voči slnečnému žiareniu aj nepriaznivým poveternostným vplyvom. Tieto podmienky spĺňajú terasové dlaždice z drevoplastu. Označované sú tiež skratkou WPC dlaždice (pozn. skratka je odvodená z anglického označenia Wood Polymer Composites). Okrem extrémne dlhej životnosti poskytujú aj ľahké kladenie. Jednotlivé dielce sa jednoducho zacvakávajú dohromady podobne ako puzzle. Kladenie drevoplatových dlaždíc teda väčšina domácich majstrov hravo zvládne svojpomocne. V našej aktuálnej ponuke nájdete WPC dlaždice o rozmere 30 x 30 centimetrov.

  Hlavné výhody WPC terasových dlaždíc:

  • Dlhá životnosť
  • Odolnosť voči oderu
  • Tvarová a farebná stálosť
  • Protišmykový povrch
  • Jednoduché kladenie
  • Jednoduchá údržba

  Z čoho sa vyrábajú WPC dlaždice? WPC terasové dlaždice sa vyrábajú z bambusového substrátu a plastových polymérov. Spojením týchto dvoch materiálov získavajú dlaždice prírodný vzhľad a vysokú pevnosť. WPC dlaždice oproti drevu nezosychajú, nepraskajú a nezničí ich hniloba.

  Drevené dlaždice na terasu a balkón

  Pokiaľ dávate prednosť prírodným materiálom, budú pre vás ideálnou voľbou na terasu a balkón drevené dlaždice. Na ich výrobu je využívané napríklad smrekovcové drevo, agátové drevo alebo tiež borovicové drevo. Tieto dlaždice je možné použiť aj na zostavenie záhradného chodníka, v okolí záhradného bazéna alebo do sáun. Drevené dlaždice sa rovnako ako WPC dlaždice veľmi ľahko kladú. Jednotlivé dielce sa do seba zacvakávajú.

  Všetko pre stavbu terasy: u nás zaobstaráte aj príslušenstvo k terasám a terasové diely.