Ochranné obaly na grily

19 produktov

Podľa relevancie
Filter

  Zatiaľ čo malé stolné grily po použití ľahko uschováte v záhradnom domčeku alebo technickej miestnosti v dome, veľké plynové grily stoja väčšinu mesiacov v roku vonku na terase alebo na záhrade. Na ochranu pred dažďom, prachom, padajúcim lístím a ďalšími nečistotami sa oplatí používať ochranné obaly na grily. Aktuálnu ponuku ochranných obalov na grily si môžete pozrieť na stránkach e-shopu alebo v odbornom centre  BAUHAUS. Vyberať môžete napríklad z obalov značiek Weber, Kingstone a Grillstar.

  Ako vybrať ochranný obal na gril

  Medzi najdôležitejšie parametre ochranného obalu na gril patria rozmery a materiál. Než sa teda pustíte do výberu obalu, musíte si riadne zmerať rozmery grilu. Vhodné je zvoliť ochranný obal od rovnakého výrobcu ako je gril.

  Ochranný obal poskytuje komplexnú ochranu, pretože je vodeodolný. Väčšina obalov má taktiež špeciálnu povrchovú úpravu odpudzujúcu nečistoty. Ochranné obaly na gril sú najčastejšie z polyesteru.

  Ďalšie príslušenstvo ku grilom


  Okrem ochranného obalu na gril sa oplatí investovať do nákupu ďalších grilovacích potrieb. Pri grilovaní sa nezaobídete napríklad bez kvalitného grilovacieho náčinia.

  V našej ponuke grilovacích potrieb nájdete: