Plechy a profily

169 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Plechy a profily patriace do sortimentu železiarstva využijete pri celom rade konštrukčných a stavebných projektov. Či už sa chystáte na úpravy v interiéri alebo exteriéri, na terase či záhrade, tu nájdete všetok potrebný materiál. V BAUHAUS ponuke sú vám preto k dispozícii:

Kovový plech ponúkame v niekoľkých variantoch aj rozmeroch. V ponuke tak nájdete dierovaný plech z hliníka na všestranné využitie, predovšetkým v oblasti techniky a architektúry. Nechýba ani hladký nerezový plech opatrený pozinkovou povrchovou úpravou. Táto úprava plechu zaručuje odolnosť voči korózii a je teda vhodný aj na použitie vonku. Je možné ho spracovávať najrôznejšími spôsobmi vrátane zvárania.

 

Okrem toho tu nájdete aj plochý profil alebo uhlový profil na obkladanie a zakrývanie hrán, ríms či rohov stien v miestnosti. Zvoliť môžete hliníkové, oceľové či plastové PVC profily odolné voči poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Všetok sortiment profilov je k dostatiu aj v niekoľkých dĺžkach, šírkach i sile steny materiálu.