Trávne zmesi

49 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Trávne zmesi vám pomôžu s obnovením poškodeného trávnika alebo jeho kompletne novým vysiatím. Či už teda chcete trávnik a jeho hustotu oživiť, radi by ste zakryli nevzhľadné lysé plochy alebo spáleniny od slnka, tu ste správne. V ponuke BAUHAUS nájdete celé spektrum osív pre trávniky.

     

    Pre spomínané vrátenie života trávnika sa bude hodiť trávna zmes na regeneráciu. Okrasná golfová trávna zmes vytvorí súvislý hustý koberec, ktorý poteší oko aj tých najnáročnejších záhradkárov. A ak máte rozľahlú záhradu, na ktorej by ste si radi zachovali kúsok divokej prírody, trávna zmes lúčna bude vhodnou voľbou. Lúčne trávne osivo obsahuje semená divokých bylín a kvetov. Výsledná porastená plocha je navyše prakticky bezúdržbová. Ihrisková trávna zmes je potom vhodná predovšetkým pre vysoko zaťažované trávnaté plochy. Trávne osivo môžete vyberať aj podľa typu umiestnenia. K dispozícii je trávna zmes do tieňa aj na slnečné miesta.

     

    Okrem toho ponúkame aj trávnikový substrát. Ten je vhodný na priebežné hnojenie záťažových i okrasných trávnikov. Jeho používaním môžete predísť vytvoreniu lysých plôch, spáleniu či žltnutiu. Vhodný je tiež pod trávnikové koberce. Všetok sortiment trávnych zmesí, hnojív i trávneho piesku je k dostatiu v rade variantov objemu i výdatnosti.