Samozavlažovacie hrantíky

58 produktov

Podľa relevancie
Filter
  Doprava zadarmo
  PLASTIA Berberis Samozavlažovací hrantík

  PLASTIA Berberis Samozavlažovací hrantík

  plast; antracit; 117 × 35 cm
  75,95
  Dostupné online
  Nie je k dispozícií

  Pestovateľské nádoby predstavujú základné vybavenie každého záhradkára či milovníka rastlín. V BAUHAUS ponúkame široký sortiment samozavlažovacích kvetináčov, ktoré vám umožnia ľahšiu a efektívnejšiu starostlivosť o vaše rastliny všetkého druhu. Vďaka automatickému zavlažovaniu kvetináčov ušetríte čas aj vodu, a rastliny tak nebudú v prípade vašej neprítomnosti trpieť.

  Samozavlažovací systém do kvetináča funguje na princípe kapilárneho zavlažovania, ktoré rastlinám dodáva vodu podľa ich potreby. To zaisťuje, že vaše rastliny budú mať stále optimálne množstvo vlahy bez toho, aby došlo k ich preliatiu alebo vyschnutiu. Tento systém je vhodný pre širokú škálu rastlín. Ponúkame samozavlažovacie kvetináče na orchidey, ktoré zaručia správnu starostlivosť o tieto náročné rastliny. Využitie kvetináč nájde aj v prípade sadiva zeleniny, ako sú napríklad paradajky.

  Samozavlažovanie do kvetináča vám uľahčí starostlivosť o rastliny a zároveň prispeje k zníženiu spotreby vody. Použitím samozavlažovacích kvetináčov tak šetríte nielen svoj čas, ale aj životné prostredie.

  V ponuke BAUHAUS nájdete širokú škálu rôznych typov samozavlažovacích kvetináčov, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom. Nájdete tu aj závesné samozavlažovacie kvetináče, ktoré vášmu balkónu či terase dodajú letnú atmosféru. Naše kvetináče sú dostupné v rôznych materiáloch, farbách aj dizajnoch. Vyberte si ten pravý pre váš domov alebo záhradu.