Drezy

46 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie
Wenko Sitko do drezu

Wenko Sitko do drezu

plast
3,30
Nie je k dispozícií
Výstuha

Výstuha

plast; 1 ks
1,80
Nie je k dispozícií
Wenko Sitko do drezu

Wenko Sitko do drezu

70 mm
4,40
Nie je k dispozícií

Drezy sú bežnou a nenahraditeľnou súčasťou každej kuchyne. Okrem praktickej funkcie môže kuchynský drez plniť aj funkciu estetickú. Často sa tak stáva napríklad výrazným prvkom kuchynskej linky. Drezy vynikajú či už svojim materiálom alebo dizajnom. Preskúmajte našu ponuku a vyberte si ten svoj!

 

Nájdete tu nerezový drez do kuchyne z odolnej chróm-niklovej ocele. Tieto drezy sú zárukou dlhej životnosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu. Okrem toho nechýbajú ani granitové drezy v niekoľkých farbách. Granit je odolný voči nárazom aj vysokým teplotám a zároveň je nenáročný na údržbu. V prípade tvrdej vody môže dochádzať k usadzovaniu čiastočiek vodného kameňa na povrchu nerezových drezov. Vznikajú tak nevzhľadné mapy, ktoré sa ťažko odstraňujú a po dlhšej dobe môžu nerezovú povrchovú úpravu poškodiť. Tento problém granit eliminuje.

 

K dostatiu sú jednoduché vstavané drezy aj dvojdrezy. Zvoliť môžete hranatý či okrúhly drez rôznych veľkostí, s odkladacou plochou alebo bez nej. Ponuka zahŕňa aj sety drezov s tesniacimi a upínacími prvkami pre priamu montáž.

 

Okrem samotných drezov tu nájdete aj najrôznejšie doplnky - sitko do drezu, dávkovač saponátu či drezovú výpusť. V BAUHAUS sortimente drezov si skrátka vyberiete. Preskúmajte kategórie ako:

Vstavané drezy

Výlevky

Príslušenstvo pre drezy