HT odpadový systém

180 produktov

Podľa relevancie
Filter
  Flexi pripojenie

  Flexi pripojenie

  40 mm
  7,10 €
  Nie je k dispozícií
  Flexi pripojenie

  Flexi pripojenie

  50 mm
  8,40 €
  Nie je k dispozícií

  HT odpadové rúrkové systémy zaisťujú odvod odpadových vôd z domov do kanalizácií či nádrží.

   

  Plastové odpadové rúrky z polypropylénu sa vyznačujú odolnosťou voči vysokým teplotám až do 90 °C aj vonkajšiemu mechanickému poškodeniu. Materiál taktiež odolá pôsobeniu najrôznejších lúhov, kyselín či solí. Kladenie a vzájomné napojenie jednotlivých HT potrubí a kolien, prebieha pomocou zásuvného montážneho systému. Pri využívaní HT odpadového systému sa nemusíte obávať ani hlučnosti. Systém je zaradený do kategórie zvukovej ochrany II – teda minimálna zvuková záťaž pri prietoku odpadovej vody rúrkou.

   

  K dispozícii sú aj doplnky a príslušenstvo na údržbu a montáž. Nájdete tu klzné prostriedky na ľahšie prepojenie trubiek, redukcia, flexi pripojenie, zátky, odbočky na potrubie či nástrčné hlavice. Nechýbajú ani privzdušňovacie hlavice alebo spätné klapky s aretáciou.

   

  Odpadové potrubie a všetky jeho súčasti je potrebné vyberať podľa príslušných parametrov. Pri výbere HT odpadových rúrok sa teda zamerajte na vonkajší a vnútorný priemer, teplotnú odolnosť materiál au HT kolien tiež na uhol ohnutia rúrky.