Sanitárna inštalácia

1197 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Sortiment sanitárnej inštalácie vám pomôže so všetkými údržbovými aj montážnymi úkonmi, ktoré kúpeľňa a sanita vyžaduje. Či už zháňate materiál na stavbu kúpeľne, jej renováciu alebo len drobné opravy, tu nájdete všetko potrebné.

 

Vyberať môžete z najrôznejších typov produktov, od jednotlivých súčiastok až po veľké bojlery. Ak hľadáte prietokový ohrievač vody na občasné využitie napríklad na chate, k dostatiu máme hneď niekoľko variant. Nechýba ani drezová batéria s funkciou okamžitého ohrevu vody. Tá sa hodí aj do domácnosti a zaistí okrem iného aj významnú úsporu spotreby teplej vody.

 

Samozrejmosťou sú spojovacie materiály, rúrky a armatúry na rozvody a reguláciu vody. Nájdete tu aj najrôznejšie doplnky - tesnenie, sifón, perlátory na drezové batérie či filtre na vodu. Práve tak je k dispozícii všetko pre montáž a zapojenie WC a ďalšie kúpeľňové sanity.

 

BAUHAUS ponuka kategórie sanitárnej inštalácie zahŕňa celé spektrum produktov, nástrojov, prístrojov a príslušenstva. Nájdete tu všetky potreby na montáž, inštaláciu i údržbu sanitárneho vybavenia domácnosti. K dispozícii vám tak sú:

Armatúry

Rúrkové systémy a fitingy

Sifóny a odtoky

Splachovacie nádržky a predstenové systémy

Vodná technika

Tesnenia

Ohrievače vody a bojlery

Pripojovacie hadice a ventily