Hrantíky

61 produktov

Podľa relevancie
Filter

  Hrantíky patria medzi pestovateľské nádoby zastávajúce praktickú aj estetickú funkciu. Ich výhodou je, že slúžia ako na priame vysadenie rastlín a kvetov, tak ako dekoračný obal. V našej BAUHAUS ponuke ich nájdete v niekoľkých variantoch.

   

  Hlavné parametre, na základe ktorých je možné vyberať kvetináče, sú rozmery, farba, a predovšetkým materiál kvetináča. Nechýbajú preto plastové ani drevené hrantíky. K dostatiu sú však aj truhlíky z ocele alebo jej kombinácia s drevom. Tie zaujmú najmä zástancov dizajnu a nevšednosti. Plastové hrantíky ponúkame v rade farieb i dekorov – napríklad s imitáciou kameňa, betónu či štruktúrou pripomínajúcou prútené koše.

   

  Čo sa týka jednotlivých typov, k dispozícii sú bežné pozdĺžne hrantíky, ďalej hrantíky na balkón, respektíve balkónové zábradlie či vysoké hrantíky. Posledný menovaný typ sa navyše vďaka svojmu modernému dizajnu a odolnosti hodí ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Hrantíky na zábradlie v sortimente nájdete v dvoch prevedeniach. A síce so závesnými hákmi alebo bez nich, keď je kvetináč svojim tvarom prispôsobený pre stabilnú fixáciu priamo na zábradlí balkóna. Balkónové hrantíky sú k dostlaniu v pozdĺžnom i okrúhlom variante.

   

  Vyberte si hrantíky, ktoré podčiarknu krásu kvetov, ale aj vášho domova, balkóna či terasy.