Geotextílie

6 produktov

Podľa relevancie
Filter

    V kategórii záhradných stavebnín nájdete širokú škálu rôznych produktov a materiálov, medzi ktoré patrí aj geotextília. Tie predstavujú jednu z najdôležitejších zložiek pri úprave okolia vášho domu vrátane záhrady. V BAUHAUS ponúkame široký sortiment geotextilných materiálov na rôzne použitie, napríklad geotextílie pod štrk, zámkovú dlažbu, drenážne rúrky, kačírok, bazény a ďalšie.

    Geotextílie pod štrk a pod zámkovú dlažbu sú ideálne na separáciu a stabilizáciu pôdy, zabraňujú miešaniu materiálov a zlepšujú drenáž. Tkaná geotextília je vhodná na drenážne aplikácie, kde je potrebné odviesť vodu z povrchu. Ideálnym riešením pre efektívne odvodnenie a ochranu pôdy pred erodovaním je aj drenážna rúrka s geotextíliou, napríklad kokosovou alebo jutovou. Záhradné geotextílie potom zabraňujú rastu burín, čím udržujú čistý vzhľad vašej záhrady. Pokiaľ chcete povrch spevniť, napríklad na skalku alebo pod bazén, potom siahnite po nopovej fólii.

    V našej ponuke nájdete geotextílie rôznych dĺžok, šírok a predovšetkým gramážou, ktoré hrajú dôležitú úlohu v závislosti od účelu, na ktorý chcete geotextíliu použiť. Navštívte BAUHAUS a preskúmajte náš široký výber geotextilných materiálov, ktoré vám pomôžu s vašimi projektmi.