Zrkadlové skrinky

37 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Zrkadlová skrinka je neoddeliteľnou súčasťou každej kúpeľne. Kúpeľňový nábytok nám pomáha dotvárať interiér po estetickej a predovšetkým praktickej stránke. Vďaka zrkadlovej skrinke tak získate potrebný úložný priestor a zároveň budete mať vždy všetko po ruke.

     

    Kúpeľňové zrkadlové skrinky u nás nájdete v celom rade prevedení a variantov. Hľadáte rýdzo praktický kúsok alebo moderný dizajn, ktorý interiér vašej kúpeľne podčiarkne? Tu si vyberiete. Zrkadlová skrinka do kúpeľne je obvykle z MDF drevotriesky potiahnutej vrstvou zamedzujúcou prenikaniu vlhkosti. Zvoliť môžete niektorý z dekorov dreva alebo siahnuť po nadčasovej bielej.

     

    K dispozícii je zrkadlová skrinka s osvetlením zabudovaným priamo v zrkadle, nad ním alebo aj úplne bez neho. LED osvetlenie je však výhodou a poskytuje dostatočné nasvietenie pre všetky hygienické aj kozmetické úkony. Vyberať môžete aj podľa farby svetla z neutrálnej či studenej bielej. Okrem toho sa zrkadlové skrinky nad umývadlo líšia aj veľkosťou úložného priestoru za zrkadlom. K dispozícii sú jedno, dvoj aj trojkrídlové skrinky. Niektoré sú navyše opatrené vedľajšími policami.