Zábradlia

8 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Zatiaľ čo pri menších schodiskách o pár schodoch môžu stačiť držadlá, pri veľkých interiérových schodoch sa bez zábradlia nezaobídete. Pre bezpečné používanie veľkých schodísk je zábradlie skrátka jasnou nevyhnutnosťou. V našej ponuke ho preto nájdete v niekoľkých dizajnoch a materiálových prevedeniach. Vďaka tomu môžete zábradlie na schody ľahko zladiť s celkovým štýlom vašej domácnosti.

     

    Nájdete tu nerezové zábradlie z ocele vynikajúce svojou odolnosťou a pevnosťou. Vďaka materiálu je tak spoľahlivé a zároveň nenáročné na údržbu. Je vhodné ako vnútorné aj vonkajšie zábradlie. Podľa typu a modelového radu je možné nerezovú konštrukciu použiť aj pre balkónové zábradlie. Ďalej nechýba ani hliníkové zábradlie na schody, ktoré sa tiež hodí pre interiér aj exteriér. Hliníková konštrukcia je opatrená povrchovou úpravou práškovým lakovaním. To zabraňuje korózii a degradácii pevnosti materiálu.

     

    Terasové, balkónové či schodiskové zábradlie je možné vyberať aj podľa typu montáže - ponúka sa bočné alebo vrchné. Okrem setov zábradlia tu nájdete aj príslušenstvo na jeho montáž. Dizajn nami ponúkaného zábradlia na schody umožňuje upravenie jeho dĺžky ľubovoľne podľa vašich požiadaviek. Jednotlivé polia zábradlia stačí ukotviť pomocou špeciálnych spojok.