Výsuvné markízy

7 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Terasa, balkón alebo iné vonkajšie priestory sa nezaobídu bez markízy. V BAUHAUS nájdete široký výber výsuvných markíz, ktoré sú nielen praktické, ale na vašej terase alebo balkóne zastanú aj funkciu štýlového dekoratívneho prvku.

    Kĺbové markízy sú navrhnuté tak, aby umožňovali ľahkú manipuláciu a poskytovali rozľahlý tieň. Ručne zaťahovacie markízy sú jednoduché na obsluhu, a tak ich vysunutie zvládne naozaj každý. Kvalitné markízové plátno je odolné voči poveternostným vplyvom a slnečnému žiareniu, čo zaisťuje dlhú životnosť markízy. Ich elegantný dizajn potom ľahko zakomponujete do akéhokoľvek exteriéru, a to vďaka dostupnosti širokej škály vzorov a farieb. Výber záleží iba na vašich preferenciách.

    Pokiaľ hľadáte vhodné riešenie pre menšie priestory, ideálnou voľbou pre vás môže byť markíza na balkón. Tieto kompaktné a účinné markízy poskytujú ideálnu mieru tienenia pre menšie vonkajšie priestory bez toho, aby zaberali príliš veľa miesta. V ponuke sú hneď v niekoľkých rozmeroch. Pri výbere je potrebné zohľadniť celkovú šírku markízy a dĺžku výsuvu.