Vŕtačky

12 produktov

Podľa relevancie
Filter

  Vrtáky sú nevyhnutnou súčasťou výbavy a príslušenstva k vŕtačke pre každého remeselníka. Aspoň tie základné sa však hodia mať aj v domácnosti. Či už na drobné úpravy v interiéri alebo väčšie projekty. V našej ponuke si tak vyberú ako profesionáli so svojimi vysokými nárokmi, tak aj domáci majstri.

   

  Nájdete tu vrtáky viacerých typov, vrátane tých špeciálnych. Zvoliť môžete napríklad SDS vrták alebo diamantový vrták, ktorý vyniká svojou odolnosťou a schopnosťou vŕtať aj veľmi tvrdé materiály. Nechýba ani vrták do betónu z tvrdokovu zaisťujúci optimálny postup práce a prienik materiálom. Vrták do kovu z rýchloreznej ocele poskytuje presné výsledky. Sortiment neopomína ani vrtáky do dreva či príklepové vrtáky. K dispozícii sú v niekoľkých variantoch a veľkostiach.

   

  Súprava vrtákov ponúka praktické sety. V prípade, že nechcete kupovať jednotlivé kusy, jedná sa o výhodnejší variant. Aj tu môžete vyberať z radu variantov a zostáv vrtákov vhodných na vŕtanie rôznych materiálov – od dreva, kovu a betónu až ku kameňu či obkladom. Sortiment ponúka tiež najrôznejšie typy sekáčov vhodných do bežných príklepových aj aku vŕtačiek.

   

  Pri výbere vhodného vrtáka je dobré brať do úvahy niekoľko parametrov. Najprv tvrdosť vrtáka vzhľadom k vŕtanému materiálu, ďalej priemer a úpravu čepele. Ďalšími parametrami sú aj priemer stopky či drieku, ktoré sú zásadné pre správne upnutie vrtáka do vŕtačky.