Umývadlové skrinky 40 cm

2 produkty

Podľa relevancie
Filter
  Doprava zadarmo
  KOLO Skrinka s umývadlom Solo

  KOLO Skrinka s umývadlom Solo

  81 × 40 × 22 cm
  119 €
  Dostupné online
  Nie je k dispozícií
  Doprava zadarmo
  KOLO Skrinka s umývadlom Rekord

  KOLO Skrinka s umývadlom Rekord

  85 × 40 × 31 cm
  119 €
  Dostupné online
  Nie je k dispozícií

  Umývadlové skrinky 40 cm

  Umývadlové skrinky a ďalší kúpeľňový nábytok sú jednak estetickou, ale predovšetkým praktickou súčasťou každej kúpeľne. Poskytujú potrebný úložný priestor a efektívne využívajú priestor kúpeľne bez zbytočného zaberania miesta v miestnosti.

   

  V ponuke BAUHAUS nájdete celý rad variantov, dizajnov i farebných a materiálových prevedení. Sortiment zahŕňa ako skrinky pod umývadlo, tak aj kúpeľňové skrinky s umývadlom, ktoré je súčasťou setu. K dispozícii je skrinka pod umývadlo v modernom minimalistickom prevedení, rovnako tu nájdete dizajny rýdzo praktické. Vyberať môžete aj zo skriniek s lesklým či matným povrchom. Podľa prevedenia a výrobcu môže byť umývadlová skrinka vybavená aj systémom tichého dorazu šuplíkov či dvierok.

   

  Pri výbere skrinky pod umývadlo sa zamerajte predovšetkým na požadované rozmery, zamýšľané využitie, vaše dizajnové preferencie a tiež na typ skrinky, prípadne jej zatváranie. Nechýbajú varianty dvierkových, kombinovaných aj zásuvkových kúpeľňových skriniek pod umývadlo. Povrchová úprava umývadlových skriniek je prispôsobená zvýšeným nárokom na odolnosť voči vlhkosti a plesniam.