Tepelná izolácia

90 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Tepelná izolácia je nevyhnutnosťou každej stavby. V sortimente stavebnín tak zaujíma nezabudnuteľný priestor. Tepelná izolácia strechy, stropov či podlahy si vyžaduje rozdielny materiál aj potreby. BAUHAUS ponuka preto zahŕňa niekoľko variantov izolačných materiálov, a to vrátane potrebného príslušenstva.

 

Nájdete tu niekoľko typov polystyrénu – od extrudovaného, cez klasický lisovaný guličkový až po penový polystyrén vo forme fasádnej dosky. Polystyrén je optimálnou voľbou predovšetkým pre vonkajšiu izoláciu domu. Na vnútornú izoláciu a zateplenie strechy, prípadne povaly je vhodná minerálna alebo sklená vata. Tá sa okrem iného hodí aj ako izolácia do sadrokartónových stien.

 

Okrem izolačných materiálov je k dispozícii aj príslušenstvo na montáž. Vyberať tak môžete systémové hmoždinky v niekoľkých variantoch aj rozmeroch. Nechýbajú ani fasádne frézky na polystyrénové zátky či samotné zátky na 100% izoláciu a zamedzenie vzniku tepelných mostov. Rovnako tak je možné vyberať z niekoľkých typov zakladacích profilov na zateplenie. Preskúmajte BAUHAUS sortiment tepelnej izolácie a vyberajte z niekoľkých variantov materiálu na zateplenie stavby:

Polystyrén

Minerálna vata

Sklená vata

Vnútorná izolácia

Príslušenstvo na zateplenie