Stavebné fúriky

20 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Stavebné fúriky sú nenahraditeľným príslušenstvom na stavbe aj záhrade. Uľahčí vám premiestňovanie ťažkého materiálu. Rovnako tak pomôžu s odvozom sutiny, náradia alebo napríklad lístia zo záhrady. Vyberte si stavebný fúrik, ktorý vám ušetrí námahu pri práci.

     

    Či už hľadáte stavebný alebo záhradný fúrik, jeho výber by sa mal riadiť niekoľkými zásadami. Tou prvou je práve jeho plánované využitie a s ním spojená záťaž. Tomu je vhodné prispôsobiť materiál korby fúrik aa celkovú nosnosť. Na výber máte z fúrikov plastových aj plechových s povrchovou úpravou proti korózii. Stavebné a záhradné fúriky unesú záťaž v rozmedzí 5–300 kilogramov. Nemenej podstatný je aj objem korby, ktorý sa pohybuje od 10 do 210 litrov.

     

    Manipuláciu s fúrikom vám môže uľahčiť aj typ samotného kolesa. V zásade je možné voliť z 2 typov - odolného bantamového kolesa alebo nafukovacie pneumatiky. Druhý variant prirodzene tlmí nárazy, udržuje stabilitu a presun fúrika po nerovnom povrchu je tak ľahší. Okrem klasických fúrikob v ponuke nájdete aj motorový stavebný fúrik alebo sklápací vozík. Nechýbajú ani doplnky, montážne sady či náhradné pneu duše.