Prikrmovanie vtáctva

7 produktov

Podľa relevancie
Filter

    S vtáčími kŕmidlami z BAUHAUS vytvoríte vtáctvu pohodlné a bezpečné miesto pre vychutnanie si jej obľúbených dobrôt. Vtáčie krmítka predstavujú nielen krásnu dekoráciu vašej záhrady, ale aj dôležitý zdroj potravy pre vtáky, obzvlášť v zimných mesiacoch. Ponúkame rôzne typy kŕmidiel, vrátane vtáčích kŕmidiel so zásobníkom, ktoré umožňujú ľahké a dlhodobé kŕmenie. Tieto kŕmidlá majú dostatočnú kapacitu pre väčšie množstvo semienok a priťahujú rôzne druhy vtákov.

    Pre tých, ktorí preferujú prírodný vzhľad, ponúkame aj drevené vtáčie kŕmidlá, ktoré sa ľahko začlenia do atmosféry vašej záhradnej. Tieto kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného dreva a navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečné a príjemné prostredie pre vtáky.

    Vyberať však môžete aj z plastových kŕmidiel, ktoré sú ľahké, odolné a ľahko sa čistia, alebo kŕmidiel na okno ideálnych na pozorovanie vtáctva zblízka.

    Ďalším dôležitým prvkom starostlivosti o vtáctvo je náustok pre vtáky. Pre zaistenie dostatočnej zásoby čerstvej a ľahko prístupnej vody pre vtáčiky, hlavne v letných mesiacoch si vyberte z ponuky vtáčích pítok v BAUHAUS.