Ovládanie závlahy

17 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Ovládanie závlahy je základom pre funkčný automatický zavlažovací systém bez starostí. Máte rozľahlú záhradu alebo vám skrátka chýba čas či energia na pravidelné zalievanie všetkých rastlín? Automatické zavlažovanie záhrady je vhodné riešenie. Zaistí závlahu záhonov, kvetináča s kvetinami alebo pokojne celého trávnika.

    Zavlažovacie hodiny slúžia na presné načasovanie začiatku a dĺžky trvania zavlažovania v konkrétny deň. Zavlažovací počítač disponuje intuitívnym ovládaním. Niektoré modely je možné cez Bluetooth prepojiť so smartfónom a ovládať ich tak pomocou chytrej aplikácie. Tu je možné aj nastavenie zavlažovacích cyklov podľa aktuálneho počasia. Zároveň modely umožňujú nastavenie konkrétnych sektorov pozemku, ktoré majú byť v určitú dobu zavlažované.

    Zavlažovacie hodiny a počítače sú odolné proti vode, UV žiareniu aj poveternostným vplyvom. Napájanie zaisťujú batérie alebo zabudované solárne panely. Pripojením rozmanitých prvkov zavlažovacích systémov, od sprinklerov a zadažďovačov až po kvapkovú závlahu, je možné zaistiť zavlažovanie celej záhrady úplne bez námahy.