Odkvapy

143 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Odkvapy môžeme zaradiť medzi jeden zo spôsobov odvodnenia a drenáže domov. Vďaka nim je možné dažďovú vodu odvádzať do zberných sudov či nádrží a ďalej ju využívať na záhrade či ako úžitkovú vodu v domácnosti. Odkvapy sú nevyhnutnosťou, bez ktorej by dochádzalo k poškodzovaniu vonkajšej fasády vplyvom zatekania vody.

 

Odkvapy a zvody v našej ponuke nájdete v rade prevedení. Vyberať môžete z niekoľkých tvarov aj farieb, a prispôsobiť ich tak napríklad odtieňu vašej strechy. Oceľové odkvapy, zvody, odkvapové koleno, žľabové rohy, háky aj spojky sú opatrené pozinkovanou povrchovou úpravou. Pozinkované odkvapy tak odolajú poškriabaniu, UV žiareniu, vode aj korózii. V ponuke však nájdete aj plastové odkvapy z PVC, rovnako vrátane všetkých spojok, zvodov a ďalších súčastí.

 

Okrem toho je možné vyberať aj z príslušenstva k odkvapom. To zahŕňa napríklad odkvapový lapač lístia brániaci upchatiu alebo filter pre odkvapové zvody. Objaviť tu môžete aj zberač dažďovej vody či čistič na odkvapy. Vychytávkou sú potom vykurovacie káble do odkvapov. Tie predchádzajú poškodeniu odkvapov v zime vplyvom zamŕzajúcej vody či nánosov snehu.

 

BAUHAUS sortiment zahŕňa strešné odkvapy v celom spektre variantov, vrátane všetkých potrebných súčastí. K dispozícii vám tak sú produkty ako:

Hranaté odkvapové žľaby

Polkruhové odkvapové žľaby

Držiaky na odkvapy

Spojky odkvapových žľabov

Ochrany odkvapových žľabov

Zvody odkvapových žľabov

Objímky zvodov na odkvapy

Kotlíky odkvapových žľabov

Čelá odkvapových žľabov