Nábytok

197 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Nábytok k bývaniu neodmysliteľne patrí. Zútulňuje interiér, poskytuje úložný priestor a plní tak zároveň estetickú aj praktickú funkciu. Aj preto vám v BAUHAUS sortimente nábytku ponúkame množstvo vybavenia do všetkých možných kútov vašej domácnosti. Nech už teda hľadáte čokoľvek, tu si na svoje prídete.

 

Jedálenské stoly sú nenahraditeľnou súčasťou každej domácnosti. Radi by ste tú svoju obohatili o originálny stôl? Zostavte si ho sami! V našej ponuke nájdete stolové nohy aj stolové dosky z masívu v mnohých dizajnoch a rozmeroch.

 

Na prehľadné uskladnenie a organizáciu dekorácií i iných nevyhnutností dobre poslúži policová skriňa. Vyberať je možné podľa druhu dreva, počtu políc a ich nosnosti či sily materiálu. A ak potrebujete ešte viac úložného priestoru, siahnite po nástenných policiach. V ponuke ich nájdete v niekoľkých rozmeroch a variantoch. Nechýbajú ani plávajúce police v modernom dizajne či praktické rohové police šetriace miesto. K dispozícii je tiež celá škála nosných konzol na ukotvenie políc do stien.

 

Predsieň sa nezaobíde bez dostatočného priestoru na odloženie zvrškov i drobností. V našom sortimente tak nájdete množstvo dizajnov a typov vešiakov – napríklad nástenné lišty s háčikmi, pojazdné vešiaky, klasické šatníkové háčiky či panely na kľúče. Pri vyzúvaní oceníte taburet či stoličku. Vyberať môžete opäť z niekoľkých variantov materiálu, nosnosti i prevedenia. Na uloženie obuvi siahnite po praktickom botníku. V predsieni si tak zachováte poriadok a prehľad.

Objavte BAUHAUS sortiment nábytku a zariaďte si bývanie podľa svojho vkusu a preferencií. Vyberajte z rôznorodých dizajnov a kategórií:

Taburety a stoličky

Policové skrine

● Botníky

Vešiaky

Nástenné police a držiaky

Stoly