LED profily pre akustické panely

17 produktov

Podľa relevancie
Filter

    LED profily pre akustické panely posunú estetickú aj praktickú funkciu týchto interiérových obkladov o úroveň vyššie. Rozsvieťte akustické obkladové panely s úsporným LED osvetlením. V našej BAUHAUS ponuke nájdete všetko potrebné na montáž aj zapojenie.

    Svetelný LED profil je k dostatiu v 2 variantoch farieb svetla a celkom 4 dĺžkach. Vyberať tak možno z teplej bielej, ktorá sa hodí predovšetkým do spální, obývacích izieb a všade tam, kde chcete svetlom doladiť relaxačnú atmosféru. Neutrálna biela vyniká vyššou svietivosťou, a je preto optimálnejšia aj pre praktické nasvietenie interiéru.

    Difúzor LED profilu, čo je kryt chrániaci svetelný zdroj, ponúkame v čiernej farbe. Čierny difúzor plne splynie s podkladovým materiálom akustických panelov. LED profily tak pri vypnutí nie sú takmer vidieť.

    Kategória LED profilov pre akustické panely zahŕňa aj sortiment na ich inštaláciu a zapojenie. Nájdete tu prepojovacie káble v niekoľkých dĺžkach, napájací kábel a nechýba ani prepojovací kábel s PIR spínačom na ovládanie svetla pomocou gest ruky.