LED pásiky

59 produktov

Podľa relevancie
Filter
  Trafo

  Trafo

  230 V; 24 W
  13,95 €
  Nie je k dispozícií
  Trafo

  Trafo

  36 W; 12 V
  17,79 €
  Nie je k dispozícií
  Trafo

  Trafo

  60 W; 12 V
  23,35 €
  Nie je k dispozícií
  Trafo

  Trafo

  50 W; 12 V
  21,65 €
  Nie je k dispozícií
  Trafo

  Trafo

  100 W; 12 V
  42,00 €
  Nie je k dispozícií

  LED pásiky sa radia k interiérovému osvetleniu plniacemu hneď niekoľko funkcií. Okrem tej praktickej, zastane aj estetickú. Pri inštalácii na príhodné miesta dodajú interiéru atmosféru a pozdvihnú ho ako dizajnový celok. Zároveň sa však radia aj medzi úsporný typ osvetlenia. Dôvodov na ich inštaláciu vo vašej domácnosti je tak celý rad.

   

  BAUHAUS sortiment zahŕňa niekoľko typov LED pásikov. Líšia sa od seba predovšetkým svojimi technickými parametrami alebo príslušenstvom. Zvoliť môžete samostatný LED pásik alebo celú súpravu. Tá zahŕňa ako svetelný zdroj, tak jeho napájanie aj ovládanie.

   

  LED pásiky s ovládačom ponúkajú intuitívne použitie a prispôsobenie farby aj intenzity svetla, presne podľa vašich preferencií. Niektoré LED pásiky navyše umožňujú prepojenie so smarthome systémami. Môžete ich teda ovládať aj pomocou hlasových povelov a využívať aj ďalšie šikovné funkcie.

   

  Okrem toho sú k dispozícii aj všetky súčasti pre montáž a inštaláciu LED pásikov v domácnosti. Nájdete tu profilové lišty, napájacie LED adaptéry, trafá, konektory či transformátory. Pri výbere LED pásikov by ste sa mali zamerať na niekoľko parametrov, ktoré vám voľbu uľahčia. Ide predovšetkým o:

  ● Napätie – udáva, koľko energie je na rozsvietenie LED pásikov potrebných.

  ● Príkon – je ukazovateľom spotreby LED pásikov. Udáva množstvo spotrebovanej energie za hodinu. Napríklad pre LED pásiky do auta je vhodnejšou voľbou nižší príkon.

  ● Svetelný tok – udáva svietivosť a jas svetla.

  ● Životnosť – pohybuje sa od 10 000 do 50 000 hodín.

  ● Stupeň krytia – je zásadný pre LED pásiky do kuchyne, kúpeľne či vonkajších priestorov alebo na miesta so zvýšenou vlhkosťou. Voliť môže medzi stupňom krytia IP20 a IP67.

  Farba svetla – ponuka zahŕňa farebné LED pásiky s RGB spektrom alebo bielym neutrálnym, studeným či teplým svetlom.