Koberce na metráž

5 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Koberce na metráž sú jedným z variantov podlahových krytín. Dĺžku koberca je možné prispôsobiť vášmu prianiu a požiadavkám. Vďaka tomu sú tieto koberce vhodné aj do skutočne rozľahlých interiérov, pričom ani ich kladenie nebýva nijako náročné.

    Vyberať je možné z mnohých variantov, farieb i motívov kobercov. Nájdete tu aj detské koberce na metráž. V závislosti na vašich preferenciách, využití aj praktickosti máte na výber aj z niekoľkých variantov výšky vlasu. Tá sa pohybuje od 2,5 až do 7 mm. Metrážové koberce sú k dispozícii v niekoľkých šírkach. Materiálom je obvykle umelé vlákno typu polyester, polyamid či polypropylén. Vďaka tomu sa koberce ľahko udržujú a sú stálofarebné. Pri výbere zvážte aj typ podkladu alebo prípadne triedu požiarnej bezpečnosti.

    Koberec na metráž je potrebné vyzdvihnúť osobne v našom odbornom centre BAUHAUS. Môžete si ich však pohodlne vybrať na našom e-shope a následne si overiť dostupnosť na najbližšej predajni. Tu vám koberec podľa vašich požiadaviek narežeme a pripravíme na vyzdvihnutie.