KG rúrky

75 produktov

Podľa relevancie
Filter
  Marley KG zátka

  Marley KG zátka

  110 mm
  1,55
  Nie je k dispozícií
  Marley KG zátka

  Marley KG zátka

  160 mm
  3,69
  Nie je k dispozícií

  Body copy:

  KG rúrky slúžia na vytvorenie systému odvodnenia a drenáže domov a ďalších stavieb. Zaisťujú odvod splaškových, dažďových alebo zmiešaných vôd do kanalizácie. V BAUHAUS sortimente nájdete celé spektrum variantov týchto rúrkových systémov.

   

  KG rúrka je vyrobená z PVC, ktoré jej prepožičiava rad vlastností. Vyniká predovšetkým svojou chemickou odolnosťou aj dostatočnou pevnosťou. Vďaka polyvinylchloridu je však ľahká, čo zaručuje ľahkú manipuláciu pri montáži. Tá je vďaka zásuvnému systému KG rúrok rýchla a zvládnete ju aj sami. KG spätná klapka zabráni návratu splaškov či dažďovej vody z kanalizačnej siete v prípade jej preťaženia. V ponuke nájdete aj adaptér napojenia zvislého odtoku, tzv. gajger, alebo aj revízne šachty. PVC materiál navyše všetkým súčastiam drenážneho systému zaručuje optimálnu životnosť.

   

  Pri výbere KG rúrok odporúčame sa zamerať na rozmery ako dĺžka, šírka a predovšetkým priemer – vonkajší aj vnútorný. To isté platí pre najrôznejšie KG redukcie, čistiace kusy či zátky. Ďalším dôležitým parametrom pre KG koleno je jeho uhol sklonu. Ten sa pohybuje od 15° do 87°. Preskúmajte našu ponuku a vyberte si materiál na odvodnenie domu podľa vašich potrieb.