Kachle a dymovody

319 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie
Z aktuálneho letáku
Palivové drevo

Palivové drevo

20 dm³; tvrdé listnaté (mix)
5,29
Nie je k dispozícií
Z aktuálneho letáku
Lienbacher Krbové náradie

Lienbacher Krbové náradie

výška: 66 cm; 3 ks
31,90
Nie je k dispozícií

Kachle a dymovody sú nevyhnutnou súčasťou systému kúrenia v domácnosti. Či už žijete v dome alebo byte, teplo rodinného krbu si môžete dopriať tak či tak. Na to stačí len vhodný výber kachlí. A s tým vám naša ponuka pomôže.

 

Krbové kachle u nás nájdete v rade prevedení. Na svoje si príde ako zástanca klasiky a praktickosti, tak aj milovník moderny či elegancie. Nechýbajú liatinové či kachľové pece. Ak zvolíte krbové kachle na drevo a ďalšie tuhé palivá, nutnosťou je aj výber vhodného dymovodu. U murovaných krbov nezabudnite na krbovú vložku. Hodiť sa môže tiež bezpečnostné sklo pod kachle. So znížením spotreby paliva vám potom môže pomôcť ventilátor na kachle.

 

Liehové krby sú optimálnou voľbou napríklad do bytu. Pri jeho využívaní nevzniká dym, ani zápach. Montáž spočíva v ukotvení krbu na stenu. Palivom je ekologický bio lieh, vďaka ktorému bude krb vydávať sálavé teplo až niekoľko hodín.

 

Dymovod, a dokonca ani palivo potom nebudete potrebovať pri elektrickom krbe. Vďaka nemu vytvoríte útulnú atmosféru kedykoľvek sa vám zachce, navyše úplne bez námahy. Elektrické krby bývajú vybavené diaľkovým ovládaním, bezpečnostným časovačom a ochranou proti prehriatiu. Vyberať môžete z niekoľkých prevedení – od minimalistických dizajnových až po elegantné rímsové s dreveným vzhľadom.

 

BAUHAUS sortiment kachlí a dymovodov obsahuje celé spektrum krbov niekoľkých typov. Rovnako tak tu nájdete vykurovacie palivá a nutné príslušenstvo na údržbu kachlí i krbov. Preskúmajte našu ponuku a objavte:

Krbové kachle

Elektrické krby

● Liehové krby

Sporáky na tuhé palivá

Príslušenstvo a dymovody

Prístrešky pre palivové drevo

Palivové drevo a brikety

Krbové vložky